Reklama

Zapaliły się śmieci na cmentarzu

Dziś przed godz. 12 w jednym z pojemników na śmieci na cmentarzu parafialnym w Rykach pojawił się ogień. Prawdopodobnie ktoś wyrzucił palący się jeszcze znicz. Interweniowała straż pożarna

- Jechałem z kolegą od strony Zalesia. Zobaczyliśmy dym na cmentarzu. Okazało się, że palą się śmieci w koszu - relacjonuje świadek zdarzenia. - Jakiś mężczyzna przy pomocy wiaderka z wodą próbował gasić ogień. Obok stała konewka, więc mu pomogliśmy - dodaje nasz rozmówca. W tym czasie została wezwana także straż. Stojący pod słupem kosz mężczyźni wyciągnęli na środek alejki. Palące się śmieci dogasili strażacy z jednostki w Rykach.

 

 

fot. Czytelnik

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości