Reklama

Powiatową Ligę Lekkoatletyczną zdominowali uczniowie z Miasta Orląt

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w w konkurencjach biegowych, skocznych i rzutnych

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna Szkół Średnich odbyła się 4 października na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Do rywalizacji stanęli najlepsi zawodnicy powiatu ryckiego.

W rywalizacji drużynowej dziewcząt I miejsce zajęły uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Dęblina, II miejsce dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego z Dęblina, III miejsce dziewczęta z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 z Ryk.

W kategorii chłopców I miejsce zajęli uczniowie z Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego z Dęblina, II miejsce chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 z Dęblina, III miejsce chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Dęblina.

Reklama

Za organizację i sędziowanie poszczególnych konkurencji odpowiedzialni byli nauczyciele wf i uczniowie szkoły. Zawody przebiegały w zdrowej atmosferze sportowej.

Nauczyciele WF ZSO w Dęblinie

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gośćwf - niezalogowany 2019-10-12 09:15:54

    W Rykach nie ma na czym biegać, nie ma na czym skakać i nie ma czym rzucać więc wyniki były oczywiste... szkoła szkole nie równa. Mata piłkę i grajcie sobie eh....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości