Uczniowie szkół średnich rywalizowali w w konkurencjach biegowych, skocznych i rzutnych
Powiatowa Liga Lekkoatletyczna Szkół Średnich odbyła się 4 października na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Do rywalizacji stanęli najlepsi zawodnicy powiatu ryckiego.
W rywalizacji drużynowej dziewcząt I miejsce zajęły uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Dęblina, II miejsce dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego z Dęblina, III miejsce dziewczęta z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 z Ryk.
W kategorii chłopców I miejsce zajęli uczniowie z Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego z Dęblina, II miejsce chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 z Dęblina, III miejsce chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Dęblina.
Za organizację i sędziowanie poszczególnych konkurencji odpowiedzialni byli nauczyciele wf i uczniowie szkoły. Zawody przebiegały w zdrowej atmosferze sportowej.
Nauczyciele WF ZSO w Dęblinie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W Rykach nie ma na czym biegać, nie ma na czym skakać i nie ma czym rzucać więc wyniki były oczywiste... szkoła szkole nie równa. Mata piłkę i grajcie sobie eh....
W Rykach nie ma na czym biegać, nie ma na czym skakać i nie ma czym rzucać więc wyniki były oczywiste... szkoła szkole nie równa. Mata piłkę i grajcie sobie eh....