Reklama

Brązowe medale w grach podwójnych

29/04/2015 00:00
Po dwa brązowe medale w grach podwójnych wywalczyli 15-latkowie Arki Ryki i Dynama Gózd podczas Mistrzostw Lubelszczyzny kadetów. Wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęły Weronika Bichta (Arka) grając w parze z Zuzanną Żukowską (Sokół-Mechanik Tomaszów Lub.) oraz Patrycja Stępnicka (Dynamo) w parze z Aleksandrą Stachyrą (LUKS Stróża).

W rywalizacji chłopców Jakub Ochnik (Dynamo) grając razem z Emilem Nowakiem (Optima Lublin oraz Jakub Filipek (Arka) z Rafałem Błaszczykiem (LUKS Stróża) zostali sklasyfikowani na miejscach 3-4.

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości