Po dwa brązowe medale w grach podwójnych wywalczyli 15-latkowie Arki Ryki i Dynama Gózd podczas Mistrzostw Lubelszczyzny kadetów. Wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęły Weronika Bichta (Arka) grając w parze z Zuzanną Żukowską (Sokół-Mechanik Tomaszów Lub.) oraz Patrycja Stępnicka (Dynamo) w parze z Aleksandrą Stachyrą (LUKS Stróża).
W rywalizacji chłopców Jakub Ochnik (Dynamo) grając razem z Emilem Nowakiem (Optima Lublin oraz Jakub Filipek (Arka) z Rafałem Błaszczykiem (LUKS Stróża) zostali sklasyfikowani na miejscach 3-4.
Komentarze