Alicja Serafin, Natalia Kapusta, Karolina Ochnik (na zdjęciu od lewej) ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Szlacheckim wzięły udział w drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym Szkół Podstawowych. Na zawodach rozgrywanych od 22 do 23 maja w Rawie Mazowieckiej nasze reprezentantki zajęły ósme miejsce - Tę lokatę uważam za duży sukces, ponieważ w mistrzostwach startowały czołowe młodziczki w Polsce - mówi Gustaw Serafin, opiekun zespołu.
Komentarze