Reklama

Zagrały na Mistrzostwach Polski

03/06/2015 00:00
Alicja Serafin, Natalia Kapusta, Karolina Ochnik (na zdjęciu od lewej) ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Szlacheckim wzięły udział w drużynowych Mistrzostwach Polski w  tenisie stołowym Szkół Podstawowych. Na zawodach rozgrywanych od 22 do 23 maja w Rawie Mazowieckiej nasze reprezentantki zajęły ósme miejsce - Tę lokatę uważam za duży sukces, ponieważ w mistrzostwach startowały czołowe młodziczki w Polsce -  mówi Gustaw Serafin, opiekun zespołu.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości