Dziewczęta z Ryk przeszły przez turniej jak burza. Wszystkie swoje mecze wygrywały do zera. Najpierw w grupie A ryczanki pokonały miejscowe zawodniczki z Juniora Łucka oraz ULKS Dębowica. W półfinale Arka wygrała z Dzierzkowicami, a w meczu o złoto ryczanki pokonały Lewart Lubartów.
Medal na 10-lecie
Niemal równie dobrze grali chłopcy z Gozda. Najpierw w rywalizacji grupowej bez straty punktu pokonali Arkę II Ryki i ULKS II Dębowica. W walce o finał podopieczni trenera Witolda Łukasiaka wygrali z Sygnałem II Lublin. W meczu o I miejsce musieli jednak uznać wyższość pierwszego zespołu Sygnału.
- Ten sukces cieszy tym bardziej, że zbiegł się z 10 rocznicą wyjazdu naszych zawodników na zawody rangi wojewódzkiej - mówi Witold Łukasiak, trener w Dynamie Gózd. - Jest to kolejny wynik potwierdzający, że praca w naszym klubie idzie w dobrym kierunku. Przy okazji chciałbym podziękować tym, którzy pomagają w startach naszych zawodników: Urzędowi Gminy w Kłoczewie, dyrekcji Zespołu Szkół w Goździe, poprzedniej i obecnej oraz Karolowi Grzegrzółce, który często kosztem własnych spraw służy nam swoim czasem i samochodem.
Wyniki
Dziewczęta
1. Arka Ryki
Emilia Kołomańska, Kamila Kiliszek, Zuzanna Borek
Chłopcy
1. Sygnał I Lublin
2. Dynamo Gózd
Jakub Hejduk, Mikołaj Czerniec, Aleksander Stonio 3-4. Arka I Ryki
Komentarze