Do zdarzenia doszło na ul. Konopnickiej w Dęblinie dokładnie miesiąc temu. Młody mężczyzna napadł na jadącą rowerem 78-latkę. Z koszyka zabrał jej torebkę i uciekł w pobliskie zarośla. Świadkiem zajścia był Sebastian Skóra, który rzucił się w pogoń za złodziejem. Pan Sebastian opowiedział nam o całym zajściu. Dzięki jego postawie chuligan przekonał się, że nie może czuć się bezkarny atakując innych, a kobieta nie straciła pieniędzy. Więcej w wydaniu papierowym "Twojego Głosu" już w środę.
Brawo za obywatelską postawę dla Pana Sebastiana !