Reklama

Zatrzymał sprawcę rozboju. Docenił go komendant

06/07/2016 18:57
Do zdarzenia doszło na ul. Konopnickiej w Dęblinie dokładnie miesiąc temu. Młody mężczyzna napadł na jadącą rowerem 78-latkę. Z koszyka zabrał jej torebkę i uciekł w pobliskie zarośla. Świadkiem zajścia był Sebastian Skóra, który rzucił się w pogoń za złodziejem. Pan Sebastian opowiedział nam o całym zajściu. Dzięki jego postawie chuligan przekonał się, że nie może czuć się bezkarny atakując innych, a kobieta nie straciła pieniędzy. Więcej w wydaniu papierowym "Twojego Głosu" już w środę.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RysZarD - niezalogowany 2016-07-06 20:38:33

    Brawo za obywatelską postawę dla Pana Sebastiana !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości