Tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca miały miejsce uroczystości upamiętniające 68. rocznicę śmierci mjr. Mariana Bernaciaka "Orlika", legendarnego dowódcy zgrupowań partyzanckich Armii Krajowej, Delegatury Sił Zbrojnych na Kraj oraz Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość.
Komentarze