Reklama

Przez 40 lat pracował w lokomotywowni

24/06/2015 00:00


Zdjęcia otrzymaliśmy od Edwarda Sienkiewicza z Dęblina, który przez 40 lat pracował w lokomotywowni. - Na tym parowozie jeździłem około 5 lat. Później jeździłem na parowozie do prowadzenia pociągów osobowych, takich jak OL49-33, OL49-39. Zostałem wysłany na kurs maszynisty elektrowozu do Kutna - mówi pan Edward. Po przeszkoleniu w Kutnie i praktyce na elektrowozie w Dęblinie, Sienkiewicz pojechał do Warszawy na kurs teoretyczny, jako maszynista elektrowozu. Po egzaminie jeździł na elektrowozie aż do momentu przejścia na emeryturę w 1992 r.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości